Сб. Чер 3rd, 2023

Нові правила перетину адмінмежі з тимчасово окупованими територіями

Український уряд оновив правила щодо припинення самоізоляції в осіб, які перетнули адміністративну межу з тимчасово окупованими територіями Кримського півострову, Донецької та Луганської областей. Як повідомляє видання “Кавун. City”, відповідні зміни схвалили ще 5 січня.

Зокрема, вийти з самоізоляції раніше можуть ті громадяни, які використовують електронний сервіс “Вдома” та пройшли експрес-тест на КПВВ під час перетину адмінмежі.Не підлягають самоізоляції такі категорії осіб:

  • діти, молодші 12 років (якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворими на COVID-19);

  • особи, які мають намір вступити до закладів освіти (якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворими на COVID-19);

  • працівники представництв офіційних міжнародних місій та організацій, акредитованих в Україні.Припинення самоізоляції можливе за таких умов:

  • після 14 днів у разі відсутності симптомів (це повний термін самоізоляції);

  • після отримання негативного результату ПЛР-тесту;

  • після отримання негативного результату експрес-тесту на визначення антигена, який проведено після перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з них.

До слова, на забезпечення КПВВ на адмінмежі з Кримом, а також окремими районами Донецької та Луганської областей, виділено 1,8 мільйона експрес-тестів.iconНАШІ в Росії

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *