Пн. Чер 14th, 2021

Брав участь в окупації Криму: СБУ затримала колаборанта під час спроби потрапити до України

На адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом під час в’їзду на підконтрольну Україні територію правоохоронці затримали учасника так званої «кримської весни». Як повідомляє видання «Кавун. City» з посиланням на пресслужбу СБУ, чоловік брав активну участь в проросійських заходах на півострові.

Зокрема, на весні 2014 року підозрюваний вступив до громадської організації «Автоканал Севастополя», діяльність якої було направлено на підтримку окупаційних дій Російської Федерації щодо українського півострова. У складі так званої «Самооборони» чоловік також працював «спостерігачем» на незаконних виборах до «парламенту Республіки Крим», які було організовано окупаційною «владою».Також затриманий проводив агітацію серед місцевих жителів щодо участі у так званих «виборах».

За свою колаборантську діяльність підозрюваний отримав нагороду від окупантів «В ознаменование 5 годовщины начала русской весны 23.02.2014 — 23.02.2019», що слугує додатковим доказом його незаконної діяльності на території українського півострова.

Чоловіку повідомили про підозру за посягання на територіальну цілісність та недоторканість України (частина 2 статті 110 Кримінального кодексу України). В разі доведення вини, йому загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в TelegramЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *