Чт. Січ 21st, 2021

У Туреччині планують розвивати “серіальний туризм”

У Туреччині вирішили просувати галузь туризму завдяки власним серіалам і художнім фільмам, які стрімко завойовують популярність за кордоном, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на Укрінформ.

Якість послуг, величезний потенціал, культурна спадщина, природа, кухня – все це певною мірою знаходить відображення в турецьких серіалах і фільмах, привертаючи увагу іноземних туристів.

Зазначається, що Міністерство культури і туризму Туреччини у співпраці з низкою відомств має намір підвищити експорт вітчизняних серіалів, художніх, документальних і анімаційних фільмів, а також книг і друкованих видань. Для цього буде проведено роботу, спрямовану на підвищення якості продукції галузі культури відповідно до попиту на міжнародних ринках. Крім того, турецьким телеканалам запропонують інвестувати у виробництво серіалів, як це робить британська BBC.

Також у процесі знімання фільмів та серіалів основну увагу планують приділяти природним і культурним багатствам Туреччини, використовувати епізоди з повсякденного життя турецьких міст, просувати вітчизняну продукцію й послуги.

У такий спосіб планується привернути увагу до туристичних місць Туреччини й збільшити потік туристів.

Зйомки фільмів та серіалів проводитимуться в цікавих місцях, а сценарії орієнтуватимуть на закордонні ринки.

Міністерство культури і туризму також планує створити механізм, завдяки якому закордонні кінорежисери, які планують зйомки в Туреччині, зможуть оформити всі необхідні документи в спрощеному порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *