Артем Мілевський здобув свій перший трофей за 7 років
Клуб українського нападника Артема Мілевського брестське “Динамо” зустрівся із “БАТЕ” у поєдинку за Суперкубок Білорусії, повідомляє УНН.
Футболісти з команди із Бресту обіграли “БАТЕ” з рахунком 2:1 і завоювали третій трофей у своїй історії. На 14 хвилині з пенальті відзначився Готал, на 30 хвилині рахунок подвоїв Вітус, й лише у компенсований час матчу Сігневич зміг скоротити відрив.

Відзначимо, що Мілевський відіграв повний матч, але результативними діями не відзначився.
Примітно, що для українського форварда цей титул став першим з 2011-го року. До цього усі десять своїх трофеїв Артем Мілевський вигравав у складі київського “Динамо”.
Відзначимо, що “БАТЕ” вперше з 2012 року програв Суперкубок Білорусі.
Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.
