Зниклу в Польщі українку знайшли у лікарні
Зниклу в польському місті Люблін 23-річну українку Надію Панасюк таки знайшли, інформує Радар.
Цю новину журналістам повідомила знайома заробітчанки Катерина Литвинчук.
Нагадаємо, портал “НАШІ” писав, що Надія зникла дорогою з роботи о другій годині ночі 6 березня. Тоді вона сказала колезі Миколі, що погано почувається і піде раніше. До помешкання, яке українка винаймала, вона не повернулася. Її телефон був вимкнений, а соціальні мережі не активні.

Микола забив на сполох і подав заяву до поліції Любліна, а також звернувся до консульство України в Любліні.
Як виявилося, дорогою з роботи Надії Панасюк стало ще гірше й вона потрапила до лікарні, де наразі й перебуває. Проблему з вимкненим телефоном дівчина пояснила тим, що на роботі він впав у воду і тепер не працює.
Друзі та рідні Надії, включно із мамою, яка проживає у Нововолинську, проінформовані про місце перебування дівчини.
Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.
