Вт. Чер 23rd, 2026

Баскетбол: клуб захисника збірної України пройшов до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів ФІБА

Команда свінгмена збірної України Сергія Гладиря французьке “Монако” впевнено вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів ФІБА, інформує УНН.

“Монако” захисника збірної України Сергія Гладира перемогло вдома польський “Штельмет” у другому протистоянні 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ФІБА з рахунком 90:60. У першому матчі також перемогли “монегаски” – 84:82.

Українець почав поєдинок у стартовому складі. За 15 хвилин 55 секунд він набрав 7 очок (2/3 двоочкові, 0/2 триочкові, 3/3 штрафні) 2 передачі та 2 перехоплення.

Відзначимо, що в чвертьфіналі “Монако” зіграє з турецьким “Банвітом”, який двічі здолав французький “Нантер” — 74:66 та 73:64.

Окрім того зауважимо, що до наступного раунду змагань також пробилися грецький “АЕК”, турецька “Пінар Каршияка”, німецькі “Людвігсбург” та “Байройт”.

Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *