Українець відфеєрив у баскетбольному матчі NBA
24-річний український баскетболіст, центровий “Фінікса” Олексій Лень оформив дабл-дабл в матчі проти Детройта, повідомляє Champion.
Відзначимо, що матч закінчився з рахунком 88:115.
Українець провів на паркеті 25 хвилин, набрав 19 очок, зробив 12 підбирань, 1 асист і 3 блок-шоти.
Для Олексія Леня це десятий дабл-дабл у сезоні у 61 поєдинку.
Відео: DownToBuck
До слова, раніше вже повідомлялося, що саме Лень допоміг “Фініксу” перервати 10-матчеву серію з поразок.
Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.
