Пт. Гру 3rd, 2021

Тут не зустрінеш натовпів туристів: названо рейтинг найменш відвідуваних країн світу

Попри те, що 2017-й став найтуристичнішим за останні сім років, і багато напрямків просто таки “задихаються” від кількості мандрівників на квадратний метр, у світі ще є куточки, куди туристи вирушати не поспішають, пише Укрінформ із посиланням на дані Всесвітньої туристичної організації ООН (UNWTO).

Найменш відвідуваною туристами європейською країною стала карликова держава Ліхтенштейн. 2017 року тут побувало лише 77 тисяч іноземних мандрівників, що на 8 тисяч більше, аніж роком раніше.

Німецькомовне князівство, розташоване між Австрією та Швейцарією, своїх нечисленних гостей приваблює гірськими пейзажами. Місцевий ландшафт чудово підходить для пішого туризму, поїздок на гірських велосипедах і зимових видів спорту. Крім того, мандрівники зазвичай відвідують замок Вадуц, зведений у XII столітті, а також столичну галерею сучасного мистецтва та музей пошти.

Трохи більше туристів 2017-го дісталося Сан-Марино – 79 тисяч осіб. Історичний центр цієї гірської міні-держави, збудований у XIII столітті, приваблює фортифікаційними вежами, стінами й бастіонами, а також неокласичною базилікою XIX століття. У 2008 році він став об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО разом із горою Монте-Титано.

Молдова посіла третє місце за маловідвідуваністю в Європі. 2017 року тут побувало 133 тисячі гостей (2016-го – 121 тисяча). Британці зазначають, що в Молдові можна побачити середньовічні фортеці, римські укріплення й археологічний комплекс Старий Орхей, розташований за 60 кілометрів від Кишиневу.

Видання також називає маловідвідувані країни й у інших частинах світу. Так, в Азії – це Східний Тимор, Бангладеш, Бутан і Бруней. У Південній Америці туристи не балують увагою Французьку Гвіану, а в Центральній – Беліз. На Карибах – це дві заморські території Великої Британії – Монтсеррат і Ангілья. Що ж до африканських країн, то майже немає приїжджих на Коморських островів, у Сан-Томе і Принсіпі, Сьєрра-Леоне та Джибуті. На Близькому Сході – це Кувейт, в Океанії – Кірібаті й Тувалу.

Читайте нас у Telegram: t.me/nashisvit; у Facebook: facebook.com/nashisvit; у Twitter: twitter.com/Nashsvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *