Сб. Чер 3rd, 2023

VII футбольний чемпіонат світу серед команд з діаспори відбудеться у серпні в Ірпіні

Ірпінь готується приймати VII Чемпіонат cвіту з футболу серед українських діаспорних команд, повідомляє Irpinsport.

Відповідне рішення ухвалили ініціатори та засновники змагань – Міжнародне об’єднання громадських організацій “Четверта хвиля”. До слова, партнерами чемпіонату виступають Міністерство молоді та спорту України, Національний Олімпійський Комітет, Федерація футболу України, Світовий Конгрес Українців та Київська обласна держадміністрація.

Світлина: irpinsport.org.ua

Зазначається, що раніше цей чемпіонат постійно відбувався на території західної України. Минулого року в змаганнях взяли участь 8 команд з Австрії, Іспанії, Молдови, Білорусі, Румунії, Ізраїлю, Польщі, Німеччини та країн Балтійського регіону.  В Ірпені організатори очікують вже на 12 команд і значно більшу кількість уболівальників.

Чемпіонат відбудеться 20-24 серпня. Організацією займаються Ірпінська міська рада та Національний університет Державної фіскальної служби України. Це буде не просто яскрава спортивна подія, а й можливість показати свої здобутки, обмінятися досвідом, завести нові контакти, налагодити співпрацю.

Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; SoundCloud: soundcloud.com/nywkkescuevg.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *