Між Україною та Румунією відкриють ще один пункт пропуску
Уряд Румунії підтримав відкриття на кордоні з Україною нового пункту пропуску Орлівка-Ісакча. Відповідну інформацію оприлюднив 24 канал з посиланням на заступника голови Одеської обласної ради Юрія Димчогла.
Зокрема, повідомляється, що чиновник оприлюднив документ, підписаний прем’єр-міністром Румунії Віорикою Денчіле, згідно з яким на території прикордонного пункту також розміститься румунська митниця.

Зазначимо, що будівництво поромних комплексів Ізмаїл-Тульча (Румунія) та Орлівка (Ренійський район Одеської області)-Ісакча у грудні 2013 року було внесено до концепції Державної цільової регіональної програми розвитку українського Придунав’я на 2014-2017 роки.
Кабінет міністрів України схвалив проект відкриття пункту пропуску Орлівка-Ісакча ще в листопаді 2014 року. На початку жовтня 2014 року Україна та Румунія підписали угоду про місцевий прикордонний рух.
Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; SoundCloud: soundcloud.com/nywkkescuevg.
