Вт. Чер 23rd, 2026

Між Україною та Румунією відкриють ще один пункт пропуску

Уряд Румунії підтримав відкриття на кордоні з Україною нового пункту пропуску Орлівка-Ісакча. Відповідну інформацію оприлюднив 24 канал з посиланням на заступника голови Одеської обласної ради Юрія Димчогла.

Зокрема, повідомляється, що чиновник оприлюднив документ, підписаний прем’єр-міністром Румунії Віорикою Денчіле, згідно з яким на території прикордонного пункту також розміститься румунська митниця.

Світлина: facebook.com/yuriy.dimchoglo

Зазначимо, що будівництво поромних комплексів Ізмаїл-Тульча (Румунія) та Орлівка (Ренійський район Одеської області)-Ісакча у грудні 2013 року було внесено до концепції Державної цільової регіональної програми розвитку українського Придунав’я на 2014-2017 роки.

Кабінет міністрів України схвалив проект відкриття пункту пропуску Орлівка-Ісакча ще в листопаді 2014 року. На початку жовтня 2014 року Україна та Румунія підписали угоду про місцевий прикордонний рух.

 Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; SoundCloud: soundcloud.com/nywkkescuevg.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *