Чт. Бер 28th, 2024

“Габала” Романа Григорчука знову зіграла у нічию

Підопічні Романа Григорчука з ФК “Габала” продовжили серію невдалих матчів у Прем’єр-лізі Азербайджану, зігравши в 23 турі у нічию. В домашньому матчі проти “Сабаїлу” габалійці зіграли у бойову нічию 1:1, повідомляє портал “НАШІ”.

Це став уже четвертий нічий матч клубу. Що прикметно – усі ці ігри закінчувалися із однаковим рахунком.

Першими в матчі відзначилися гості – на 55-й хвилині ворота господарів вразив Фагмін Мурадбайлі. Відігратися підопічним Григорчука вдалося лише на 82-й хвилині, коли єдиний м’яч за свою команду забив Фамусса Коне.

Попри серію невдалих ігор “Габала” продовжує посідати другу позицію в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 42 пункти. Підопічні Романа Григорчука досі не втрачають надії на чемпіонство – попереду ще п’ять матчів чемпіонату й за сприятливих умов “Габала” ще має шанси вирвати першу позицію в “Карабаху”.

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit.