Пт. Січ 28th, 2022

Голова СКУ Євген Чолій закликав Грецію визнати Голодомор актом геноциду

Під час перебування у Греції президент Світового конгресу українців Євген Чолій закликав офіційні Афіни визнати Голодомор актом геноциду українського народу, повідомляє Укрінформ.

“Євген Чолій разом з головою Асоціації української діаспори в Греції Галиною Маслюк передав дипломатичному представнику голови парламенту Греції Атанасіосу Теохаропулосу звернення від українських організацій у Греції із закликом визнати Голодомор геноцидом українського народу”, – йдеться у повідомленні. 

Видання додає, що під час зустрічей керівника СКУ із грецькими високопосадовцями, він привернув увагу до “гібридної агресії Російської Федерації, яка окупувала Крим, продовжує вести збройні дії на сході України та грубо порушує права людини українців”. 

Світлина: ukrinform.com

Також Євген Чолій наголосив на серйозній загрозі, яку РФ створює для світового співтовариства, про що  свідчать потужні російські кібератаки, зокрема поширення вірусу NotPetya в Європі, Азії та Америці; втручання у виборчі процеси, зокрема у США й Франції; фінансування популістичних політичних партій в європейських державах; дестабілізаційні процеси в сусідніх країнах; акти тероризму; масова дезінформація та нещодавні хімічні атаки. 

У зв’язку з цим голова СКУ закликав Грецію, яка є членом ЄС і НАТО, підтримувати продовження і посилення санкцій проти Російської Федерації, а також євроінтеграційні та євроатлантичні процеси в Україні.

Окрім цього, Чолій зустівся із представниками підприємницьких кіл Греції, обговорив шляхи активізації економічних відносин між Україною та Грецією і закликав збільшити інвестиції до Україні. 

До слова, Євген  Чолій наразі перебуває у закордонному турне, в рамках якого окрім Греції відвідає Кіпр, Туреччину та Азербайджан.

Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *