В Угорщині відкрився перший український ресторан
У Будапешті запрацював перший український ресторан “Український двір” (Ukrán Udvar), повідомляє портал “НАШІ”.
Відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднила Посол України в Угорщині Любов Непоп.
“Нарешті українська кухня буде гідно представлена в Угорщині. Якість, смак і гостинність, відчуття затишку і домашньої атмосфери – все це чекає на кожного, хто завітає до ресторану”, – написала дипломатка.
На сторінці ресторану в Facebook повідомляється, що в меню представлено різні страви з усіх куточків України. Зокрема, гості закладу можуть посмакувати справжньою котлетою по-київськи, пиріг з телячої печінки, борщ та багато іншого.
Заклад працює щодня без вихідних з 11:00 до 23:00 за адресою: Ráday utca 17, 1092 Будапешт, Угорщина.
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі
Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit.
