У США Голодомор визнали геноцидом українського народу
Сенат та Асамблея штату Нью-Йорк ухвалили спільну резолюцію, яка визнає Голодомор 1932-33 років в Україні геноцидом українського народу, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку в Facebook Посольства України в США.
Зазначається, що відповідне рішення було ухвалено з нагоди 85-х роковин трагедії.
До слова, наразі Голодомор в Україні визнано геноцидом вже у дев’яти штатах США: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні та Пенсильванії.
Нагадаємо, нещодавно портал “НАШІ в світі” писав про те, що уряд провінції Онтаріо, Канада, виділив $750 тисяч на освітній проект про Голодомор.
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі
Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit.
