Чт. Бер 28th, 2024

Коркішко здобув для свого клубу останню перемогу в сезоні Першої ліги Туреччини

28-річний український півзахисник ФК “Гіресунспор” Дмитро Коркішко вирвав для свого клубу перемогу у виїзному матчі 34-го туру Першої ліги Туреччини проти ФК “Газіантепспор”, повідомляє портал “НАШІ”.

Фінальний матч у цьогорічному розіграші виявився для обидвох команд надрезультативним й закінчився із рахунком 4:5.

Першими ще у першому таймі відзначилися гості, після чого до перерви гравці “Газіантепспору” відквитали одразу три голи. Протягом другого тайму гості провели у ворота господарів чотири голи, пропустивши натомість лишень один.

У матчі відзначилися: за ФК “Газіантепспор” – Ердаль Ахмет Оздемір (35-а хвилина, асист – Мустафа Чакір), Мустафа Емірган Озьясар (37-а хвилина, асист – Мехмет Узумчу), Мехмет Узумчу (39-а хвилина, асист – Гарун Енес Нурал), Октай Айдін (90+2-а хвилина); за ФК “Гіресунспор” – Кофі Атта (10-а хвилина, асист – Мугаммет Райс), Сінан Озкан (50-а хвилина, пенальті), Чаґлар Бірінджі (65-а хвилина), Фатіх Атік (75-а хвилина, пенальті), Дмитро Коркішко (89-а хвилина, асист – Сінан Озкан).

Варто відзначити, що українець забив гол усього за сім хвилин після того, як з’явився на полі.

Нагадаємо, Дмитро Коркішко перейшов до “Гіресунспору” з одеського “Чорноморця” 1 липня 2017 року на правах вільного агента. За цей час українець зіграв у 21-му матчі Першої ліги Туреччини, забивши 6 голів.

У результаті сезону 2017/2018 клуб Коркішка посів 11-у позицію в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 47 пунктів.

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.