Пт. Сер 19th, 2022

Скандал: Міністерство культури Франції “подарувало” Крим Росії (ФОТО)

Міністерство культури Франції на своєму офіційному сайті назвало окупований Севастополь російським містом. Відповідну інформацію оприлюднило УНІАН з посиланням на сайт відомства.

Скріншот: unian.net

На офіційній сторінці міністерства було опубліковано мапу, на якій зазначено учасників міжнародної акції “Ніч музеїв-2018”, з описом музеїв та їх адресами. При цьому Севастопольський художній музей імені Михайла Крошицького, який значиться серед учасників, було підписано як російський.

В довідці зазначили, що він розташований за адресою: “Проспект Нахімова, 9, Севастополь, Російська Федерація”.

За повідомленням УНІАН, пізніше відомство виправило ситуацію, зазначивши на мапі, що музей все ж належить Україні.

Проте журналісти порталу “НАШІ в світі” помітили на сайті відомства іншу проблему. Попри те, що “помилку” із адресою музею у відомстві виправили, сам Крим французи “подарували” Росії, відділивши півострів від України суцільною лінією, якою позначаються на мапі кордони держав.

Скріншот: nashsvit.in.ua

На скріншоті вище ясно видно, що Кримський півострів відмежовано від України суцільною жирною лінією, тоді як адміністративні межі районів усередині держави показано пунктиром (верхній правий кут скріншоту).

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *