У Данії відбудеться перше в історії змагання в силовому екстримі для українців
26 травня в данському місті Кібек відбудеться перше в країні змагання серед українців у силовому екстримі, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку заходу в Facebook.
Організатором заходу виступає “Українська спортивна спілка”.
Серед вправ, які необхідно буде виконати учасникам: вправи з гирею 24 кілограми, вправи із колесом від трактора, підтягування на турнику та перетягування легкового автомобілю за допомогою канату. Усі вправи виконуються на швидкість.
Переможець змагань отримає кубок, медаль та грамоту, а друге та третє місце – медаль та грамоту.
Після завершення змагань відбудеться вечірка з танцями.
Участь в змаганнях коштує 50 крон.
Адреса проведення спортивних змагань: Hesselvigvej 5, 6933 Кібек, Данія.
Для додаткової інформації або для запису на змагання необхідно зв’язатися із організаторами за телефонами: +45 52 22 06 07 (Інна) або 50378727 (Ганна).
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі
Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.
