Чт. Тра 26th, 2022

В Україні для діаспорянської молоді відбудеться спеціальний освітньо-інформаційний проект

Громадське об’єднання “Великого Бажайте” при Українському католицькому університеті запрошує молодь української діаспори взяти участь у новому освітньо-інформаційному проекті “Країна Win Win”, повідомляє Укрінформ.

“Країна Win Win” – це двотижнева освітньо-інформаційна програма для активної молоді української діаспори від 18 до 35 років”, – зазначають організатори.Протягом дії програми з 13 по 26 серпня 2018 року учасники матимуть змогу познайомитись з лідерами думок, політиками, реформаторами, серед яких – лідер рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, президент УКУ Владика Борис Ґудзяк, посол Канади в Україні Роман Ващук, співзасновник львівського холдингу “!FEST” Андрій Худо, політичний та громадський діяч Віталій Шабунін, співзасновник медіа-проекту “The Ukrainians” Тарас Прокопишин та багато інших.

Учасники програми подорожуватимуть українськими містами та відвідають креативні простори країни, зокрема культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”, а також інші музеї та театри. Організатори пропонують також неймовірну можливість – відсвяткувати разом із українцями 27-й рік незалежності України.

Участь у програмі передбачає створення власного проекту, який в майбутньому зможе впливати на розвиток України. За проектами будуть закріплені ментори, які вже мають досвід реалізації реальних справ в Україні.“Країна Win Win” є багаторазовою програмою, яку планується проводити двічі на рік: влітку та взимку. Організатори сподіваються створити активну спільноту, учасники якої будуть агентами культурної дипломатії у світі та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.

Детальнішу інформацію про програму можна знайти за посиланням.

ГО “Великого Бажайте” – невелика, однак потужна молодіжна та креативна команда, яка працює при Українському католицькому університеті. Вона працює в кількох напрямах: права та гідність людини, всеукраїнський діалог між молоддю, налагодження співпраці між різними секторами суспільства, а також поява лідерів нового зразка.

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *