Чт. Січ 21st, 2021

В Україні збільшується кількість авіарейсів до Туреччини

Чартерні авіарейси з аеропорту “Рівне” до турецького міста Анталія від 5 червня відправлятимуться чотири рази на тиждень: у вівторок, четвер, п’ятницю та неділю, повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, чартерні програми здійснюватимуть два туристичні оператори – Travel Professional Group та JoinUp. Досі авіарейси відправлялися тричі на тиждень: в четвер, п’ятницю й неділю.Читайте також: З України запустили новий авіарейс до Іспанії

“Цьогорічний туристичний авіасезон розпочався місяць тому. За цей період з рівненського аеропорту відправилося 10 рейсів до Туреччини. Послугами летовища скористалося понад 2 900 подорожуючих. Це свідчить про те, що аеропорт цікавий для туристів. І не тільки в ціновій політиці, хороша й логістика, а також сервіси для пасажирів”, – коментує заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Як зазначають в облдержадміністрації, потужності рівненського аеропорту планують нарощувати. В області затвердили програму підтримки аеропорту на три роки.

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *