Пт. Січ 28th, 2022

В Україні відкриють посольство ще однієї європейської держави

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін після візиту до Ірландії повідомив про намір відкрити в Україні посольство цієї держави, інформує портал “НАШІ” з посиланням на сторінку в Facebook очільника МЗС.

“Візит до Ірландії запам’ятається багатьма моментами та результатами… Серед результатів поїздки – домовленість про відкриття незабаром в Україні посольства Ірландії”, – написав Павло Клімкін.Міністр також відзначив, що Україна та Ірландія мають “справді історичний зв’язок”, а в самій Ірландії завжди підтримували українців.

Світлини (2): facebook.com/pavloklimkin.ua

“Коли сталася Чорнобильська катастрофа, Міністр закордонних справ Саймон Ковене займався збором коштів для допомоги Україні. Сьогодні українська громада Ірландії багато робить для захисту України, підтримуючи наших військових та допомагаючи ветеранам”, – зауважив міністр.Також голова українського МЗС зазначив, що Декларація про незалежність Ірландії 1916 року була чи не першим документом, який було перекладено в УНР, і саме ним надихалися творці української Держави.

Андрій МОЗГОВИЙ, портал “НАШІ в світі”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *