Вт. Чер 23rd, 2026

Ще одна країна Європи стала для українців безвізовою

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Республіки Сербія підписав нову угоду про безвізовий режим із цією країною, повідомляє видання “Слово і Діло” з посиланням на прес-службу українського гаранта.

Світлина: slovoidilo.ua

“Ми розширили угоду про безвізовий режим із Сербією. Тепер українці зможуть перебувати в цій країні без віз 90 днів. Відповідну угоду підписали сьогодні в Белграді”, – цитує видання Петра Порошенка.

Зазначимо, що наразі для українців уже 130 країн світу є безвізовими.

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *