Ще одна країна Європи стала для українців безвізовою
Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Республіки Сербія підписав нову угоду про безвізовий режим із цією країною, повідомляє видання “Слово і Діло” з посиланням на прес-службу українського гаранта.

“Ми розширили угоду про безвізовий режим із Сербією. Тепер українці зможуть перебувати в цій країні без віз 90 днів. Відповідну угоду підписали сьогодні в Белграді”, – цитує видання Петра Порошенка.
Зазначимо, що наразі для українців уже 130 країн світу є безвізовими.
Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.
