Ср. Січ 27th, 2021

У Туреччині відбувся мовний табір для українських дітей країни

З 25 по 30 червня Товариство українців в Бурсі провело перший літній дитячий україномовний табір для дітей закордонних українців, які мешкають у місті Бурса, повідомляє UkrAyna.

Табір відбувся на березі Егейського моря у місті Айвалик. На відпочинок та навчання української мови вирушило 16 дітей.

Вихователька табору Тетяна Полат зазначила, що більшість дітей не володіли українською мовою, проте за час перебування у таборі вони проявили зацікавленість у вивченні мови.“Наше Товариство створене нещодавно, тому україномовний табір – це унікальна річ для Бурси. Діти, які раніше не спілкувалися українською, відтепер матимуть змогу перебувати в україномовному середовищі. Вони вже вивчили абетку та основні фрази. Дехто вивчив вірші та пісні. Хоча, звичайно, вірші та пісні дітям доводилося пояснювати, адже для них розуміння мови ще є складним процесом”, – зазначає вихователька.

П’ятиденна програма табору включала в себе уроки української мови з філологом, активні ігри, розмовні ігри українською мовою, екскурсію та проведення конкурсу талантів.

Діти співали, читали вірші українською мовою та показували інші свої здібності: гру на скрипці, карате, читання поеми Тараса Шевченка англійською мовою, танці, ліплення…

Світлини (4): ukr-ayna.com

Більше про новини української громади в Туреччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Туреччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *