Ср. Січ 27th, 2021

В Туреччині шукають зниклу українку (ФОТО)

У Туреччині розшукують українку Аніфе Юнусову, яка днями зникла в Стамбулі, повідомляє портал “НАШІ в світі”. Відповідну інформацію на своїй сторінці в Facebook опублікувала Валіде Кірімлі.

Зазначається, що жінка не виходила на зв’язок з рідними протягом трьох місяців, хоча представники діаспори кажуть, що ще нещодавно спілкувалися із Аніфе.

Світлина: facebook.com/anife.yunusova.1

За словами активістки Валіде Кірімлі, матір зниклої Аніфе сама приїхала до Стамбулу на пошуки своєї доньки. В поліції спочатку приймати заяву про зникнення українки відмовились, проте пізніше за сприяння консульства України в Стамбулі справа пошуку зрушила з мертвої точки.Як повідомила інша активістка Зеніфе Рамазанова, інформацію про розшук жінки оприлюднили на місцевому телебаченні, а матір зниклої Аніфе має намір написати заяву в Інтерпол.

Аніфе Юнусова родом з Новоолексіївки, що поблизу Генічеська в Херсонській області. 1983 року народження. Останнім часом проживала в Стамбулі, де її часто бачили в районі палацу Топкапи. Вдома у жінки залишилась неповнолітня донька.

Світлина: facebook.com/gulverabk

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо місця перебування зниклої українки, просять звертатися до поліції. Також можна зв’язатися із донькою жінки за посиланням.

Андрій МОЗГОВИЙ, портал “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади в Туреччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Туреччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *