Пт. Сер 19th, 2022

В Олімпійському містечку урочисто підняли український прапор

Традиційна церемонія, що передує офіційному відкриттю і символізує готовність команди до участі в Олімпійських іграх, відбулась в Олімпійському селищі Пхьончхані. Підняття державного прапора пройшло під акомпанемент гімну України на спеціалізованій площі й зібрало спортсменів та тренерів нашої Олімпійської збірної, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сайт Національного олімпійського комітету.  

Навіть морозна погода у Пхьончані відступила для успішного проведення церемонії, видавши найтепліший день за час перебування українців у Пхьончхані – температура з -20 піднялася до -8, ще й яскраве сонечко визирнуло. 

Українську делегацію привітав мер Олімпійського селища, Олімпійський чемпіон і член Міжнародного Олімпійського Комітету Ю Син Мін.

В рамках церемонії її учасників вітали корейською музикою та сучасними танцями. Наші олімпійці не втратили нагоди приміряти традиційні корейські маски.

На згадку про пам’ятну подію відбувся обмін символічними сувенірами між мером селища і українською делегацією на чолі з президентом НОК, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою та шефом місії української делегації на зимових Олімпійських іграх, призеркою Олімпійських ігор Анною Сорокіною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *