Ср. Січ 27th, 2021

Футбольний підсумок суботи: Як зіграли українці за кордоном (ВІДЕО)

Україна завжди славилася талановитими спортсменами, зокрема – футболістами. Наші гравці представлені в багатьох футбольних першостях – від екзотичного Гонконгу до грандових Англії та Німеччині. Портал “НАШІ в світі” уважно стежить за успіхами українців за кордоном й з радістю ділиться їх останніми здобутками на спортивній ниві.

Пропонуємо вашій увазі аналіз виступів наших футболістів за 29 вересня цього року.

Голи

Почнемо з того, за що ми любимо футбол – із голів, які провели наші співвітчизники у своїх клубах.

Туреччина

Попри поразку свого клубу “Акхісар Беледієспор” у сьомому турі турецької Суперліги, 33-річний український нападник Євген Селезньов усе ж таки зміг “розписатися” у воротах голкіпера “Аланіяспору” Уфука Джейлана. Вже під завершення програшного матчу за рахунку 2:0 українець замкнув навіс Білала Киси у штрафний майданчик головою, спіймавши голкіпера на протиході.

Взяття воріт відбулося вже у компенсований арбітром час на 90+1 хвилині. До слова, у протокол арбітра матчу наш співвітчизник протягом гри потрапив двічі – на 80-й хвилині його було нагороджено “гірчичником”.

Для Євгена цей гол став другим у сезоні. На полі “цар” відіграв усі 90 хвилин матчу.

Відео: Maç golleri Hd

Польща

У 12 турі польського Першого дивізіону забитим голом відзначився 30-річний український захисник “Термаліци Брук-Бет” Артем Путівцев. Екс-гравець ФК “Маріуполь” вразив ворота господарів поля ГКС “Катовіце” на 62-й хвилині.

У переможному для команди українця виїзному матчі це був перший гол. Загальний рахунок матчу склав 1:2 на користь “Термаліци”.

Для Артема цей гол став другим у сезоні. На полі українець провів усі 90 хвилин матчу.

Латвія

У переможному виїзному матчі свого клубу ФК “Рига” відзначився й український капітан команди 28-річний захисник Володимир Баєнко. У грі 23 туру латвійської СинотТип-Ліги проти клубу “РФС” українець зрівняв рахунок на 74-й хвилині.

З фінальним свистком арбітра рахунок в матчі склав 1:2 на користь клубу Баєнка. Українець відіграв усі 90 хвилин матчу.

До слова, гол у ворота “РФС” для Володимира Баєнка став уже четвертим у цьогорічному розіграші СинотТип-Ліги.

Асисти

Англія

Попри те, що в усіх українських ЗМІ вчора з’явилася новина про те, що Андрій Ярмоленко відзначився у протистоянні “Вест Гем Юнайтед” із “Манчестер Юнайтед”, в протоколі арбітра матчу це взяття воріт значиться як автогол. Попри це оминути увагою надзвичайну гру 28-річного українця ми не можемо.

Відео: sporttube.com

Гол у ворота “Манчестера” за участі українця стався на 43-й хвилині матчу, записали його у пасив Віктора а Лінделофа. Загальний же рахунок склав 3:1.

Зазначимо, що поточного сезону Ярмоленко зіграв за “Вест Гем” вже сім матчів, відзначившись двома голами.

У грі проти “МанЮ” українець відіграв 72 хвилини.

Німеччина

Також асистом у грі своєї команди відзначився й 29-річний півзахисник “Шальке” Євген Коноплянка. Після надзвичайного проходу українця лівим флангом атаки й навісу до штрафного майданчика “Майнцу” єдиний гол у ворота суперника на 11-й хвилині вколотив Алессандро Шопф.

Відео: sporttube.com

Для українця це стала вже третя гра у сезоні. До слова, Коно провів на полі усі 90 хвилин матчу.

Бельгія

25-річний півзахисник клубу “Ґенк” Руслан Малиновський також відзначився вдалою грою у складі свого клубу в матчі дев’ятого туру Вищої ліги Бельгії проти “Зюльте-Вареґем”. На 31-й хвилині українець влучно навісив у штрафний майданчик суперника з кутового, де передачу головою замкнув партнер Руслана Мбвана Самата.

Домашній матч “Ґенку” завершився із майже розгромним для гостей рахунком 4:0.

Для українця цей матч став восьмим у поточному сезоні, Малиновський встиг вже записати на свій рахунок чотири голи.

У протистоянні із “Зюльте-Вареґем” Руслан відіграв усі 90 хвилин.

Попередження

На щастя, субота минула для українських футболістів без вилучень із поля, проте жовті картки дехто таки отримав. Зокрема, штрафниками суботи стали 32-річний півзахисник ФК “Урал” (Росія) Денис Кулаков, 29-річний захисник ФК “Вардар” (Македонія) Євген Новак та 26-річний півзахисник ФК “Берсхот Вілрейк” (Бельгія) Денис Причиненко.

Зазначимо, що клуб Дениса Кулакова під керівництвом українця Дмитра Парфьонова у домашньому матчі дев’ятого туру Прем’єр-ліги Росії обіграв тульський “Арсенал” із рахунком 2:1, ФК “Вардар” Євгена Новака у 8 турі Першої ліги Македонії здобув виїзну перемогу проти “Побєди”, а “Берсхот Вілрейк” Причиненка у восьмому турі бельгійської Ліги Проксімус на виїзді з рахунком 1:2 обіграв ФК “Вестерло”.

Поразки

Засмутив українських вболівальників у суботу лише 34-річний голкіпер фінського “Віікінґіту” Денис Преров. Саме його помилка у матчі проти ФК “ПЕПО” призвела до домашньої поразки його клубу 1:0.

Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest.