Україна здобула перше “золото” на Юнацькій Олімпіаді (ФОТО)
Катерина Чорній завоювала для України перше золото на Юнацьких Олімпійських іграх, які нині відбуваються у столиці Аргентини Буенос-Айресі, повідомляє Обозреватель.

17-річна шпажистка із Києва у фінальному поєдинку з рахунком 11:9 завдала поразки чинній чемпіонці світу Се Кейліна Синь Янь із Гонконгу.
Завдяки цій перемозі, Катерина Чорній стала першою спортсменкою в історії українського фехтування, кому вдалося виграти “золото” на Юнацькій Олімпіаді.
Нагадаємо, портал “НАШІ в світі” писав про те, що український дзюдоїст Олег Вередиба завоював бронзову медаль на Юнацькій Олімпіаді у Буенос-Айресі.
Більше про новини української громади в Аргентині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Аргентині”
