Чт. Січ 21st, 2021

В Японії триває фотовиставка про Україну

В одному з найбільших бізнес-центрів японського міста Токіо – World Trade Center Building – триває фотовиставка про Україну “Ukraine – Unique and Diverse”, присвячена відзначенню 27-ї річниці незалежності України, повідомляє Укрінформ.

“Ми відібрали найкращі фотографії “Укрінформу” за весь час його роботи і відправили у Японію для друку. Ці фото чудово передають унікальність та різноманіття нашої країни”, – зазначає радниця міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Виставка “Ukraine – Unique and Diverse” є однією з найбільших акцій з просування позитивного іміджу України в Японії. Очікується, що до 31 жовтня з представленими на ній експонатами ознайомляться десятки тисяч людей.

“Сподіваємося, що завдяки виставці “Ukraine – Unique and Diverse” наші японські друзі зможуть ознайомитися з красою нашої держави та завдяки цьому відвідають її у найближчому майбутньому”, – каже Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Ігор Харченко.

На виставці вже побували представники адміністрації району Мінато міста Токіо, адміністрація World Trade Center Building, студенти та викладачі японських ВНЗ, представники української громади в Японії, співробітники Посольства України в Японії, а також представники японської громадськості.Проект за підтримки Міністерства інформаційної політики реалізувало Посольство України в Японії спільно з адміністрацією району Мінато та інформаційним агентством “Укрінформ”.

Більше про новини української громади в Японії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Японії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *