Пт. Сер 19th, 2022

Прапор Білорусі на Олімпійськийх іграх-2018 нестиме українка

Чемпіонка Олімпіади-2014 в Сочі українська фрістайлістка Алла Цупер буде прапороносцем команди Білорусі на відкритті Олімпійських ігор в Пхеньчхані, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на Вголос.

Варто відзначити, що Алла Цупер народилася в Рівному і переїхала до Білорусі 1998 року. Тоді їй сказали, що майбутнього у фрістайлу в жіночій акробатиці в Україні нема. А в Білорусі таке майбутнє було.

За словами шефа місії білоруської команди на зимовій Олімпіаді-2018 Олександра Бараулі, які наводяться в повідомленні Національного олімпійського комітету Білорусі, “кандидатура цієї спортсменки найкраща”.

“Десятого лютого почнуться змагання з біатлону, лижних гонок, шорт-треку і ковзанярського спорту. Ми виходили з того, щоб не порушити графік підготовки спортсменів до найважливіших стартів чотириріччя. До того ж прапороносцем повинен бути досвідчений, іменитий і впізнаваний атлет. У Алли Цупер все це є… спортсменка збирається поборотися за медаль і на Іграх в Пхенчхані. Тому вирішено було довірити цю місію Аллі Цупер”, – заявив Бараулі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *