Чт. Січ 21st, 2021

Дубль Насібулліна, травма Ярмоленка, помилки Рибки: як відіграли українці 19 та 20 жовтня в світових футбольних чемпіонатах

Після перерви, яка минулого тижня спостерігалась в більшості світових чемпіонатів у зв’язку за проведенням чергових матчів Ліги Націй, протягом п’ятниці та суботи українські футболісти знову вийшли на поле в складі своїх команд по всьому світу. Наші співвітчизники з різними успіхами змогли представити свою країну в складах клубів, за які вони виступають. Портал “НАШІ в світі” пропонує своїм читачам аналіз виступів українських футболістів за кордоном у перші два дні вікенду.

Голи

Білорусь

У матчі 25-го туру Вищої ліги Білорусі між ФК “Мінск” та “Динамо” Мінск, який відбувся 20 жовтня, 29-річний український півзахисник господарів Владислав Насібуллін відзначився дублем, врятувавши свій клуб від поразки.

Зазначимо, що хет-трик в матчі на свій рахунок записав нападник номінальних гостей Кехінде Фатаї.

УВАГА! На відео присутня російська мова!

Відео: FKMinsk

Перший свій гол Владислав Насібуллін провів на 59-й хвилині, зрівнявши рахунок в матчі. Після подачі з правого флангу атаки українець “перевисів” своїх опонентів у штрафному майданчику “Динамо” й головою спрямував м’яч у дальній від голкіпера хід, не лишивши останньому жодного шансу.

Другий гол на свій рахунок Насібуллін записав уже на 82-й хвилині за рахунку 2:3. Після стрімкої атаки лівим флангом гравцям ФК “Мінск” вдалося прорвати оборону “динамівців”. Українець отримав пас у штрафному майданчику гостей, після чого влучно пробив у дальню “дев’ятку”, знову лишивши воротаря ні з чим.

Рахунок в матчі після фінального свистка арбітра було встановлено 3:3.

Відзначимо, що в період між двома забитими голами Владислав встиг заробити й попередження (59-а хвилина). В завершенні матчу на 89-й хвилині українець був замінений.

До слова, окрім Владислава Насібулліна в складі ФК “Мінск” на поле вийшли 24-річний український півзахисник Олександр Васильєв, який відіграв всі 90 хвилин матчу, та 25-річний український нападник Євген Бохашвілі, який сів на лаву запасних вже на 90-ій хвилині.

Голи:

6′ – Яувґен Шаувченка, 59′, 82′ – Владислав Насібуллін; 5′, 45′, 67′ – Кехінде Фатаї.

Попереження:

28′ – Душан Матовіч, 63′ – Владислав Насібуллін; 31′ – Філіп Іваноув, 64′ – Ніно Ґаловіч, 83′ – Урос Ніколіч.

В матчі 27-го туру Першої ліги Білорусі між ФК “Бєлшина” Бобруйск та ФК “Славія” Мазир, який відбувся 20 жовтня, 21-річний український нападник гостей Максим Слюсар відзначився черговим голом за свій клуб.

Варто зазначити, що талановитий вихованець луганської “Зорі” забиває практично в кожному матчі “Славії”, навіть не граючи протягом усіх 90-та хвилин матчу. Наразі на рахунку Максима щонайменше 11 голів у цьогорічному розіграші білоруської Першої ліги.

Відео: Пресс-секретарь ФК Белшина

Зазначимо, що українець відзначився на 18-й хвилині після шикарного індивідуального проходу з лівого флангу атаки. Українець пробив у дальній кут воріт, ошукавши голкіпера господарів поля.

Фінальний рахунок в матчі склав 0:2 на користь ФК “Славія” Мазир. Максим Слюсар відіграв 86 хвилин матчу.

У складі команди господарів усі 90 хвилин матчу відіграв 32-річний український півзахисник Олексій Тупчій. За “Славію” Мазир усі 90 хвилин матчу відіграв 37-річний український півзахисник Ігор Воронков.

Голи:

-; 18′ – Максим Слюсар, 55′ – Аляксандр Ануфриєув.

Попередження:

42′ – Юрий Паувлюкавєц, 74′ – Дзмітрий Іґнацєнка, 90′ – Дзмітрий Ґомза; 88′ – Аляксандр Ануфриєув.

Польща

У матчі 15-го туру Першого дивізіону Польщі між ФК “Ольштин” та ФК “Пуща”, який відбувся 20 жовтня, 27-річний український півзахисник господарів поля Володимир Танчик відзначився голом, провівши на полі лише 26 хвилин. Взяття воріт у виконанні українця врятувало його клуб від поразки.

Зазначимо, що Володимир з’явився на полі в другому таймі на 65-й хвилині, а вже на 89-й хвилині він вирвав бойову нічию 2:2 для своєї команди.

Голи:

40′ – Рафал Слєдзь, 89′ – Володимир Танчик; 5′ – Міхал Чарни, 21′ – Кржиштоф Дрзазґа.

68′ – Домінік Кун, 79′ – Лукас Кубан; 73′ – Пьйотр Ставарчик, 85′ – Марцін Орловскі.

Травми

Велика Британія

В матчі 9-го туру Прем’єр-ліги Англії між “Вест Гем Юнайтед” та “Тоттенгем Готспурс” жахливої травми зазнав 28-річний український нападник Андрій Ярмоленко. Наразі про тяжкість та характер травми говорити рано. Існують припущення, що Андрій міг вивихути стопу, потягнути м’яз або ж ушкодити так звану “ахіллесову п’яту”.

Відео: Top4ик-2

На 40-й хвилині під час подачі з кутового Андрій перебував у штрафному майданчику гостей. Під час боротьби за м’яч українець раптом з криком впав на поле, після чого сам уже встати не зміг. У сльозах Ярмоленка вивезли за межі поля лікарі. Ще під час матчу він потрапив до шпиталю, що свідчить про серйозність отриманої Андрієм травми.

Зазначимо, що “Вест Гем” в результаті гри поступився гостям із рахунком 0:1.

Голи:

-; 44′ – Ерік Ламела.

59′ – Марк Нобл, 73′ – Марко Арнаутовіч, 80′ – Роберт Снодґрасс; -.

Попередження

Білорусь

19 жовтня в матчі 25-го туру Вищої ліги Білорусі між ФК “Віцебск” та ФК “Дняпро” Маґільоув 34-річний український захисник господарів Олег Карамушка записав у свій пасив жовту картку. Українець провів на полі всі 90 хвилин матчу.

До слова, ФК “Віцебск” Карамушки здобув важливу для себе перемогу із рахунком 3:1. В складі господарів усі 90 хвилин матчу також відіграв 36-річний півзахисник з України Артем Старгородський, а за ФК “Дняпро” 79 хвилин відіграв український нападник Євген Черпурненко.

Відео: Беларуская федэрацыя футбола

Голи:

43′ – Яувґен Клапоцкі, 58′, 76′ – Антон Мацвєєнка; 88′ – Арцьом Канцави.

54′ – Олег Карамушка.

Латвія

У матчі 25 туру латвійської СинотТип-Ліги між ФК “Вентспілс” та ФК “Спартакс” Юрмала, який відбувся 20 жовтня, своє попередження отримав 24-річний український півзахисник господарів Артем Філімонов.

Українець відіграв усі 90 хвилин матчу, який завершився із рахунком 1:1.

Відео: Futbola Virslīga

Голи:

11′ – Геліо Монтейру; 89′ – Алєксандр Прудніков.

63′ – Васілій Павлов, 90+1′ – Артем Філімонов, 90+5′ – Геліо Монтейру; 55′, 90+5′ – Едґарс Варданьянс, 58′ – Томаш Мікуцкіс, 76′ – Інґус Слампе, 82′ – Алєксандр Прудніков.

Вилучення:

-; 90+5′ – Едґарс Варданьянс (перебір жовтих карток).

Росія

19 жовтня в матчі 11-го туру Прем’єр-ліги Росії між “Анжі” та ЦСКА жовту картку заробив 27-річний український півзахисник господарів Ігор Чайковський.

Зазначимо, що українець щойно лише повернувся після одноматчевої дискваліфікації з перебір жовтих карток. В матчі проти столичного клубу Ігор вийшов на 76-й хвилині й вже на 79-й отримав свого “гірчичника”.

До слова, “Анжі” за результатами матчу поступилися гостям з рахунком 0:2.

УВАГА! На відео присутня російська мова та заборонена в Україні символіка!

Відео: Prived Medved

Голи:

-; 31′ – Нікола Влашич, 71′ – Фьодор Чалов.

17′ – Павєл Долґов, 38′ – Роланд Ґіґолаєв, 60′ – Даніл Ґлєбов, 72′ – Ґаель Ондоуа, 78′ – Владіслав Кулік, 79′ – Ігор Чайковський; 36′ – Родріґо Бекао.

Словаччина

В матчі 12 туру Першої ліги Словаччини між ФК “Тренчин” та ФК “Нітра”, який відбувся 20 жовтня, жовту картку в свій пасив записав 23-річний український півзахисник гостей Ілля Чередніченко.

Зазначимо, що українець вийшов на поле лише в другому таймі – на 51-й хвилині, а вже на 64-й отримав “гірчичник”. Команда Іллі у цьому матчі з мінімальним рахунком 0:1 здолала гостей.

Голи:

-; 20′ – Ян Хованєц.

47′,71′ – Петер Клещік, 76′ – Лукас Сковайса; 24′ – Мілос Симончіч, 64′ – Ілля Чередніченко, 72′ – МакДональд Нґва Ніба, 90+2′ – Маріус Харізопулос.

Вилучення:

71′ – Петер Клещік (перебір жовтих карток).

Угорщина

В матчі 11 туру Вищої ліги Угорщини між ФК “Діошдьйор-Вашдярі Тештдякорлок Кьоре” Мішкольц та ФК “Уйпешт” Будапешт, який відбувся 20 жовтня, 28-річний український півзахисник “ДВТК” Сергій Шестаков також заробив “гірчичник”.

Українець відіграв усі 90 хвилин матчу. Гра закінчилась для команди Шестакова поразкою із рахунком 1:2.

Голи:

58′ – Давід Маркварт; 77′, 89′ – Ґіорґі Берідзе.

45′ – Душан Брковіч, 75′ – Барнабас Тот, 90+3′ – Сергій Шестаков; 52′ – Міюшко Бойовіч, 66′ – Кіре Рістевскі.

Виступи голкіперів

Туреччина

31-річний український голкіпер турецького клубу “Афьєт Афьонспор” Олександр Рибка не зміг допомогти своїй команді в матчі 19 туру Першої ліги проти “Денізліспору”, який відбувся 19 жовтня. Гості пропустили три “сухі” голи у свої ворота.

Відео: AFJET AFYONSPOR İLE İGİLİ HERŞEY BURDA

Перший гол українець пропустив на 24-й хвилині. Півзахисник господарів Речеп Ніяз точним пасом у розріз вивів на “побачення” з Рибкою нападника Зію Алькурта, який обіграв нашого співвітчизника, підступно проштовхнувши м’яч між ніж голкіпера.

Другий гол у ворота Олександра Рибки було забито вже у другому таймі на 48-й хвилині. Зія Алькурт виконав навіс з правого флангу атаки просто на голову Мехмета Акьюза, який точним ударом переправив сферу в дальній для українця кут воріт.

На 65-й хвилині нападник “Денізліспору” вивів Мехмета Акьюза на зустріч із останнім захисником “Афьєту”. Акьюз без проблем відіграв спочатку захисника, а потім й голкіпера гостей і оформив дубль, пробивши по вже пустих воротах.

Голи:

24′ – Зія Алькурт, 48′,65′ – Мехмет Акьюз; -.

-; 19′ – Теодоре Менді, 82′ – Ясін Єнер, 87′ – Байрам Четін.

Тренерська робота

Росія

В матчі 11 туру Прем’єр-ліги Росії ФК “Урал” українця Дмитра Парфьонова зіграв у нічию з самарськими “Крильями Совєтов” 1:1. Матч відбувся 19 жовтня в Єкатеринбурзі.

Відео: L0K1 POWER

Зазначимо, що рахунок в матчі відкрили саме підопічні Парфьонова – на 29-й хвилині Ніколай Дімітров, перебуваючи у штрафному майданчику гостей, скинув на Андрєя Панюкова, якому лишалося тільки влучно пробити повз відіграного вже голкіпера.

Гол у відповідь господарі отримали вже на 51-й хвилині – після помилки господарів м’яч перехопили сарматівці, які провели блискавичну контратаку. Якщо удар Йогана Молло голкіпер парирував, то добивання у виконанні Максіма Кануннікова стало результативним для “Крильєв Совєтов”.

Зазначимо, що в складі ФК “Урал” всі 90 хвилин відіграв 32-річний український півзахисник, капітан клубу Денис Кулаков.

Голи:

29′ -Андрєй Панюков; 51′ – Максім Канунніков.

42′ – Андрєй Еґоричєв, 77′, 88′ – Алєксєй Євсєєв, 83′ – Владімір Ільін; 34′, 55′ – Віталій Дєнісов, 37′ – Ґєорґій Зотов, 59′ – Сєрґєй Рижиков, 90+4′ – Владімір Полуяхтов.

Вилучення:

88′ – Алєксєй Євсєєв (перебір жовтих карток); 55′ – Віталій Дєнісов (перебір жовтих карток).

Угорщина

Підопічні Сергія Реброва із ФК “Ференцварош” Будапешт мінімально поступилися у виїзному матчі 11 туру Вищої ліги Угорщини проти ФК “Пушкаш Академі”, який відбувся 20 жовтня.

Відео: Football Matches Highlights [FMH]

На 20-й хвилині Янос Геґедус під час виконання штрафного удару скористався незібраністю підопічних українця та помилкою голкіпера, який занадто далеко вийшов з воріт, й пробив з власної половини поля просто у пусті ворота “Ференцвароша”. Цей гол став єдиним у матчі.

Зазначимо, що за “Ференцварош” усі 90 хвилин матчу відіграв 24-річний український півзахисник Іван Петряк.

Голи:

20′ – Янос Геґедус; -.

Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.