У Польщі з’явились нові ксенофобські написи проти українців
У ніч на 9 лютого у Кракові з’явилися свіжі антиукраїнські написи: “UA – геть” та “Україна до газу” (“UA – von”, “Ukraina do gazu”), повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на “Н@ше слово”.
Вищезазначені написи було виявлено в тунелі під залізничними коліями поблизу вулиць Броги та Отвіновського.

Лукаш Вантух, радник організації “Дружній Краків”, заявив, що в п’ятницю направить запит до міського комунального підприємства, аби ті видалили ці ксенофобські написи.
