Вт. Чер 23rd, 2026

У Польщі з’явились нові ксенофобські написи проти українців

У ніч на 9 лютого у Кракові з’явилися свіжі антиукраїнські написи: “UA – геть” та “Україна до газу” (“UA – von”, “Ukraina do gazu”), повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на “Н@ше слово”.

Вищезазначені написи було виявлено в тунелі під залізничними коліями поблизу вулиць Броги та Отвіновського.

nasze-slowo.pl

Лукаш Вантух, радник організації “Дружній Краків”, заявив, що в п’ятницю направить запит до міського комунального підприємства, аби ті видалили ці ксенофобські написи. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *