Пт. Бер 31st, 2023

“Disney” уклала угоду про співпрацю із українською компанією “Ugears”

Компанія Disney почала продавати 3D-пазли української компанії Ugears, яка раніше пройшла спеціальний аудит з 400 пунктів. У магазинах доступні чотири моделі Ugears, створені спеціально для Disney, повідомляє НВ.

Кожен набір коштує $50. За словами генерального директора Ugears Геннадія Шестака, продаж запустили 700 магазинів компанії по всьому світу.Шестак розповідає, що українська компанія почала переговори з Disney навесні 2017 року.

 

Підприємець зазначає, що під час переговорів Ugears двічі пройшла аудит Disney – підготовка до першого складалася з 400 пунктів.

Раніше Шестак підкреслював, що команда пройшла аудит без єдиного зауваження.За словами підприємця, Ugears – перша компанія за останні 22 роки, кому Disney дозволив залишити свій бренд на упаковці.

Колажі (3): nashsvit.in.ua, світлина – woldemar.net.ua

Раніше повідомлялося, що стартап Ugears запустив на Kickstarter кампанію для збору коштів на нову колекцію пристроїв з дерева Ugears Games. За чотири години проект зібрав необхідні $20 000, а станом на 24 жовтня було зібрано вже майже $50 000. Гроші збирають на виробництво дерев’яних пристроїв для настільних ігор.

Головна світлина: nv.ua.

iconНАШІ в США

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *