Пт. Гру 3rd, 2021

Чеська поліція повідомила деталі в справі затримання українського депутата

Речниця Служби поліції у справах іноземців Чехії Катержина Рендлова прокоментувала затримання українського депутата Андрія Лозового, повідомляє Новое Время.

Вона розповіла, що нардепа затримали після того, як він розплатився у магазині дьюті-фрі аеропорту Праги фальшивою купюрою у €200. Поліція відстежила маршрут Лозового і затримала його вже в літаку рейсом до Києва.

У поліції депутат заявив, що не знав про несправжність купюр і що їх дав йому в Україні помічник.Прокурор, вивчивши справу, ухвалив рішення відпустити Лозового, а поліція у справах іноземців почала кримінальне провадження, яке передала за належністю відділенню економічної злочинності крайового управління поліції міста Праги.

Депутат пробув у відділку поліції близько восьми годин. Речниця пояснила такий тривалий час необхідністю здійснити багато слідчих дій, а також зв’язатися з посольством України, перевірити дипломатичний статус затриманого, викликати і дочекатися перекладача, дипломатичних представників України тощо.

Раніше портал “НАШІ в світі” повідомляв, що поліція Праги затримала народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового.Головна світлина: архів.

iconНАШІ в Чехії

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *