Пт. Жов 30th, 2020

Гол Азацького, асист Зінченка, жовта Танчика: як відіграли українці за кордоном 7 листопада

У середу, 7 листопада, низка українських футболістів вийшла на поле в складі футбольних клубів Грузії, Литви, Польщі, Греції та Англії. Грали з перемінним успіхом – хтось жодного разу не викликав на себе увагу вболівальників, хтось заробив попередження, а комусь вдалося долучитися до перемоги своїх команд у важливих протистояннях, повідомляє портал “НАШІ в світі”.

Голи

Грузія

24-річний український захисник “Торпедо” з Кутаїсі Олександр Азацький приніс своїй команді перемогу у виїзному кубковому матчі проти “Кахеті” з Телаві. Єдиний гол в матчі українець провів уже на 10-й хвилині, влучно замкнувши головою подачу з кутового.

Відео: FC Torpedo Kutaisi

Завдяки вдалій грі українського захисника “Торпедо” вийшли до фіналу кубка Грузії, де зустрінуться із ФК “Ґаґра”.

Голи:

-; 10′ – Олександр Азацький.

Гольовий пас

Англія

21-річний український півзахисник “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко влучним пасом та вдалою грою долучився до погрому донецького клубу “Шахтар” у матчі 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів. На 49-й хвилині за рахунку 2:0 українець знайшов передачею Рахіма Стерлінґа, який довів свою майстерність, провавшись через захист “шахтарів” й завдавши влучного удару.

Загалом же матч завершився із рахунком 6:0 на користь англійського клубу. Олександр Зінченко відіграв усі 90 хвилин протистояння й заслужив схвальні відгуки про свою гру – українець вдало оперував з м’ячем, віддав гострі передачі та вчасно “підчищав” за своїми колегами.

Увага! На відео присутня російська мова!

Відео: PATRIOTI TV

Маємо відзначити, що не обійшлося у грі без курйозів. Матч обслуговував угорський арбірт Віктор Кашшаї, добре знайомий українським вболівальникам через не зарахований “чистий” гол у матчі Англії проти України. Тоді представник “жовто-синіх” Марко Девіч від поперечини відправив м’яч за лінію воріт англійців, після чого сфера вискочила у поле. Попри те, що м’яч перетнув лінію воріт, Кашшаї гол не зарахував. В результаті українці програли й пропустили Євро-2012.

Цього ж разу угорський арбітр за рахунку 1:0 на користь “МанСіті” призначив сумнівний пенальті у ворота “Шахатаря”. На 24-й хвилині Рахім Стерлінґ, перебуваючи у штрафному майданчику гостей з України, намагався пробити по воротах Андрія П’ятова, проте змазав й зарив носаком у землю. Саме в цій ситуації Кашшаї й угледів порушення правил. Щоправда лишилось не зрозумілим – хто ж, на думку угорця, змусив Рахіма впасти.

Голи:

13′ – Давід Сільва, 24′, 72′ – Ґабріель Жезус (обидва – з пенальті), 49′ – Рахім Стерлінґ, 84′ – Ріяд Марез, 90+2′ – Ґабріель Жезус; -.

Попередження

Польща

Не таким успішним вийшов виступ нашого співвітчизника Володимира Танчика у 1/16 кубку Польщі. У виїзному матчі ФК “Стоміль” з Ольштину проти ФК “Віґри” з Сувалок 27-річний півзахисник гостей провівши на полі лише 9 хвилин встиг заробити “гірчичник”. На додачу до всього його клуб ще й програв у важкому протистоянні з рахунком 3:2.

Відео: WigryTV

Зазначимо, що українець вийшов на поле лише на 69-й хвилині й дограв до завершення матчу.

Голи:

26′ – Кароль Мацкєвіч, 54′ – Каміль Сабілло, 61′ – Роберт Барткзак; 11′ – Міхал Ґораль, 87′ – Реміґіуш Шувач.