Сб. Чер 25th, 2022

В Угорщині відкрили ще одне українське консульство

В угорському місті Шіофок відкрили Почесне консульство України. Його очолив підприємець і меценат Золтан Хорват, який допомагав бійцям АТО, повідомляє портал Стожари.
Колаж: портал “НАШІ в світі”, світлина – svitua.org

Послиня України в Угорщині зазначила, що вручила новопризначеному почесному консулу України Золтану Хорвату консульський патент та екзекватуру.Представляючи нового консула дипломатка зазначила, що вона й раніше співпрацювала з Золтаном Хорватом й вони встигли вже разом здійснити низку заходів. Зокрема, у травні 2017 року за фінансування новопризначеного консула в рамках проекту  “Зігрій душу” у місті Печ пройшли 10-ти денну арт-реабілітацію сім учасників АТО, у вересні 2017 року на кошти, зібрані з ініціативи Хорвата, в українській Волновасі було відкрито сучасний дитячий майданчик європейського зразка, а в грудні 2017 року за фінансової підтримки Золтана Хорвата в Угорщині відбувся міжнародний соціальний проект “Дитячий футбол миру”.

Світлина: svitua.org

Представник Торговельно-промислової палати в Угорщині Золтан Хорват є власником консалтингової компанії “East West Mentor”. 26 травня 2018 року у Києві відкрили представництво “East West Mentor”. Компанія має на меті розширювати співпрацю між бізнесом України та Угорщини в різних сферах.Головна світлина: svitua.org.

iconНАШІ в Угорщині

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *