Пт. Жов 30th, 2020

Український спортсмен на Кубку Північної Америки здобув першу медаль в історії вітчизняного скелетону

19-річний український скелетоніст Владислав Гераскевич виборов одразу дві медалі на перших змаганнях у сезоні, повідомляють Факти ICTV.

Перший представник України зі скелетону на Олімпійських іграх став призером на етапі Кубка Північної Америки, який відбувається у канадському Вістлері.

У перший день змагань Владислав виборов срібну нагороду з часом 1:46,31, відставши від лідера на десять сотих.

Наступного змагального дня український скелетоніст покращив свій час (1:46,04) і здобув золото. Цей результат дозволив Владиславу Гераскевичу встановити особистий рекорд швидкості 143,6 км/год.

Зазначимо, що золота медаль на етапі Кубка Північної Америки є першою перемогою українського скелетону в історії.

Скелетон – це швидкісний спуск крижаною трасою на спеціальних санях без рульового керування. Також він є олімпійським видом спорту. Його було включено до програми Олімпійських ігор-2002 року в Солт-Лейк-Сіті після 54-річної відсутності.

Головна світлина: instagram.com/iceformulaone.