Перспективний українець долучився до тріумфу бельгійського клубу
Український 22-річний футболіст Роман Яремчук, який виступає за бельгійський “Гент”, допоміг своїй команді здобути чергову перемогу в матчі національної першості проти “Сінт-Трейдена”, повідомляє портал “НАШІ”.
Це вже шостий гол у бельгійському чемпіонаті для Романа. Загалом колишній гравець “Олександрії” та “Динамо Київ” провів за свій нинішній клуб 19 матчів.
Варто відзначити, що на полі Роман Яремчук провів усі 90 хвилин. Гол українець провів на 56 хвилині з подачі японця Юя Кубо.
Українець Роман Безус, гравець Сінт-Трейдену, на поле в цьому матчі так й не вийшов.
Матч закінчився із загальним рахунком 3:0.
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі.
