Вперше в історії: українка стала переможницею чемпіонату світу з ММА
Українська спортсменка Дарина Самчик вперше в історії нашої країни завоювала “золото” чемпіонату світу з ММА. Першість планети відбувається протягом 11-18 листопада в Бахрейні, повідомляє Обозреватель.
Наша спортсменка стала кращою у ваговій категорії до 52 кілограмів. Зазначається, що у фіналі змагань Самчик здолала шведку Ніну Бек.
Крім того, скарбничку нашої збірної на чемпіонаті світу поповнили Оксана Пашкова і Роман Сиркін у вагових категоріях до 48 і 62 кілограмів відповідно. Українці завоювали “срібло” змагань.
До слова, це перший в історії об’єднаний чемпіонат світу Міжнародної федерації змішаних бойових мистецтв (IMMAF) і Всесвітньої Асоціації ММА (WMMAA).
Головна світлина: twitter.com/IMMAFed.
НАШІ в світі у Facebook
НАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter
