Пт. Січ 28th, 2022

З херсонського аеропорту планують запустити низку нових авіарейсів

З аеропорту “Херсон” планують запустити нові закордонні авіарейси від низки світових авіакомпаній, повідомляє Національний промисловий портал.

Як зазначає директор КП “Херсонські авіалінії” Віталій Кучерук, наразі ведуться переговори про рейси Херсон-Варшава та Херсон-Гданськ з авіакомпаніями LOT і WizzAir. Вони будуть актуальними в курортний сезон, а от взимку, можливо, вдасться налагодити додаткові чартерні рейси в єгипетську Хургаду, а також в Шарджу і Рас-ель-Хайм (Об’єднані Арабські Емірати).В аеропорту як і раніше не проти приймати та відправляти рейси Херсон-Люблін-Херсон. Однак вітчизняна авіакомпанія, яка їх обслуговувала, в жовтні відмовилася надавати для цього літаки.

Це рішення виглядає абсолютно незрозумілим. Попри те, що заповнюваність салонів “Боїнгів”, які обслуговували рейси, в червні, коли лінію відкривали, становила всього 24%, далі популярність рейсу постійно зростала. У вересні вона вже досягала 63%, що вже дозволяло окупити витрати. Ймовірно, перевізник просто не захотів йти на комерційний ризик в міжсезоння, коли пасажирів традиційно стає менше.

Головна світлина: ukrinform.ua.

Євген ГУРА, Національний промисловий портал

iconНАШІ в Польщі iconНАШІ в Єгипті iconНАШІ в ОАЕ

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *