З Києва до Праги планують запустити прямий поїзд

З метою розширення залізничного сполучення між Україною та Чехією “Укрзалізниця” планує запровадити нові рейси у напрямках Україна-Словаччина-Чехія та Україна-Польща-Чехія. Про це у коментарі Фактам ICTV повідомили у прес-службі Укрзалізниці.
Для реалізації нового сполучення з Чехією Україна має відповідним чином підготовлену інфраструктуру. Єдине, що залишається, – це проведення контрольних операцій (митний та прикордонний догляд).
На сьогодні діє сполучення Україна-Чехія через територію Словаччини (Київ-Кошице), але з подальшою пересадкою на швидкісні поїзди у напрямку Праги та Братислави.
До слова, “Укрзалізниця” також має намір створити прямий рейс Київ-Перемишль-Берлін. Проте дата запуску рейсу ще не відома.
Головна світлина: архів.
НАШІ в світі на Facebook НАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter