Сб. Чер 3rd, 2023

Без паспорта та допомоги: у Китаї заблокували триразову чемпіонку України

У китайському місті Ханчжоу, що за 200 кілометрів від Шанхаю, заблоковано херсонську спортсменку Юлію Руднєву. Про це кореспондентам Суспільного повідомила матір дівчини Ірина.За словами жінки, її донька рік тому поїхала до Китаю. Офіційно працевлаштувалась акробаткою в “Cirque du Soleil”. Юлія – єдина українка, яка виступає в китайській філії цирку. На новорічні свята дівчина планувала приїхати додому, проте зробити цього не змогла.

Як виявляється, паспорта в дівчини на руках нема – вона подала його до офіційних органів Китаю для продовження візи. Паспорт Юлії Руднєвій так й не повернули, тепер же не дають змоги виїхати з країни.Як розповідає матір спортсменки Ірина, вона вже зверталась до посольства України в Китаї з проханням допомогти її доньці з поверненням додому, проте отримала відмову.

28-річна Юлія Руднєва – майстриня спорту України зі стрибків на батуті, кандидатка в майстрині спорту зі спортивної гімнастики, триразова чемпіонка України. Дівчина закінчила Херсонське вище училище фізичної культури.

Кореспонденти порталу “НАШІ в світі” слідкуватимуть за розвитком подій, оновлення – в наступних публікаціях. 

iconНАШІ в Китаї

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *