Сб. Чер 3rd, 2023

У Конго загинув український миротворець. Це третя смерть за останні кілька місяців

У Демократичній Республіці Конго загинув український військовий Олександр Шулявка. Він брав участь у миротворчій Місії ООН зі стабілізації ситуації в країні, повідомляє портал «Кавун. City» з посиланням на в 11-ту окрему бригаду армійської авіації «Херсон».

Олександр був військовослужбовцем 11-ї ОБрАА, в Африці ж проходив службу в складі 18-го окремого вертолітного загону в ранзі старшого лейтенанта. Загинув чоловік 18 січня, повідомили про цей факт лише у середу, 20 січня, проте без особливих подробиць того, що сталося.Олександр Шулявка входив до дванадцятої ротації 18-го вертолітного загону. На жаль, херсонець став третім військовим з України, який загинув під час цієї ротації в ДР Конго.

Як повідомляє «Український мілітарний портал», у листопаді 2020 року в шпиталі міста Найробі (Республіка Кенія) від ускладнень коронавірусної інфекції помер Олександр Брівко. 6 грудня внаслідок зупинки серця не стало ще одного українського військового — старшого солдата Сергія Савченка.

Висловлюємо свої щирі співчуття близьким та рідним українських військових, які загинули, виконуючи свій службовий обов’язок. Вічна пам’ять!НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в TelegramЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *