Вражаючі цифри: в міграційній службі повідомили, скільки українців відмовилось від громадянства
Державна міграційна служба України заявила, що починаючи від 2015 року близько 24 тисяч осіб вийшли з українського громадянства, пише портал “НАШІ” з посиланням на БУГ.
Про це на презентації річного звіту розповіла заступниця голови Міграційної служби Тетяна Нікітіна.
“Вийшли з українського громадянства за останні 3 роки в нас близько 24 тисяч громадян”, – повідомила вона.
З її слів, така велика кількість громадян, які позбулися українського громадянства, зумовлена складною економічною ситуацією в країні.
Водночас вона сказала, що зафіксовано зменшення кількості громадян, які хочуть вступити в громадянство України.
За минулий рік указами президента було прийнято в українське громадянство близько 1 тисячі іноземців.
