Вт. Чер 28th, 2022

В Угорщині відкрилася виставка про війну в Україні

У столиці Угорщини Будапешті відкрилася фотовиставка про наслідки російської агресії проти України та відбувся показ художнього фільму про Героя України, оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на Укрінформ.

“23 лютого у Центрі української культури при Державному самоврядуванні українців Угорщини відкрилася фотовиставка “Ціна Свободи”, яка була організована Самоврядуванням українців міста Мішкольц і присвячена наслідкам російської агресії проти України”, – зазначили у посольстві України в Угорщині.

Основа фоторобіт належала українським військовим із зони АТО, які взяли участь у події. Також відбувся прем’єрний показ художнього фільму “Моя війна. Два життя Василя Сліпака”.

“Росія веде війну проти всього цивілізовано світу, використовуючи методи гібридної війни, а в Україні, на додаток до цих методів, ще і своїх солдат та свою зброю.  Нашим завданням є показати наслідки російської агресії і консолідувати як внутрішню єдність, так і міжнародну підтримку для відновлення територіальної цілісності та миру в Україні”, – заявила на заході послиня України Любов Непоп.

Світлини (2): ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *