У Польщі в ДТП загинуло четверо українців
Четверо громадян України загинули внаслідок аварії на залізничному переїзді поблизу польського міста Ополє, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на Ukr.Media.
“ДТП сталося 27 лютого в проміжку часу 19.00-19.30 на ділянці Opola-Chmielowicach (близько м. Ополе). З невідомих причин водій автомобіля виїхав на залізничну колію, де відбулося зіткнення з електричкою. Внаслідок ДТП на місці події загинули чотири людини. За попередньою інформацією всі загиблі громадяни України – три жінки і один чоловік”, – йдеться в повідомленні.

Місцева поліція зазначає, що переїзд був добре освітлений. Обставини події з’ясовуються.
Траса Opole-Nysa частково заблокована для руху автотранспорту.
Між тим польське видання FAKT24 зазначає, що на даний момент офіційної інформації про громадянство загиблих немає.
