Вт. Чер 23rd, 2026

У Польщі в ДТП загинуло четверо українців

Четверо громадян України загинули внаслідок аварії на залізничному переїзді поблизу польського міста Ополє,  повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на Ukr.Media.

“ДТП сталося 27 лютого в проміжку часу 19.00-19.30 на ділянці Opola-Chmielowicach (близько м. Ополе). З невідомих причин водій автомобіля виїхав на залізничну колію, де відбулося зіткнення з електричкою. Внаслідок ДТП на місці події загинули чотири людини. За попередньою інформацією всі загиблі громадяни України – три жінки і один чоловік”, – йдеться в повідомленні.

Світлина: ukr.media

Місцева поліція зазначає, що переїзд був добре освітлений. Обставини події з’ясовуються.

Траса Opole-Nysa частково заблокована для руху автотранспорту.

Між тим польське видання FAKT24 зазначає, що на даний момент офіційної інформації про громадянство загиблих немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *