Пт. Сер 19th, 2022

У Польщі затримали контрабандистів з України

У Кельце викрили організоване злочинне угруповання, до якого входили українці та поляки, які займалися незаконною торгівлею сигарет, повідомляє Корреспондент.net.

У польському місті Кельце силовики викрили міжнародне організоване злочинне угруповання, яке займалося незаконною торгівлею сигаретами. Загалом було затримано 11 осіб у віці 25-48 років. Серед затриманих як громадяни Польщі, так й громадяни України.

Також було знайдено та вилучено більше 22 мільйонів сигарет без польських акцизних маркувань.

“Мені відомо, що це найбільша кількість сигарет, виявлена цього року в Польщі, і одна з найбільших партій за останні роки”, – завив окружний прокурор у Кельце Даріуш Дріяс.

За його словами, члени угруповання купували за східним кордоном сигарети, перевозили їх контрабандою через польсько-український кордон і продавали в Польщі, а також країнах Західної Європи.

Контрабандні сигарети привозили в склади, де їх складали в коробки від китайських супів, а потім вантажівками привозили сигарети одержувачам, які потім їх продавали.

За даними польських силовиків, угрупування діяло щонайменше з червня 2017 року до майже середини березня. Загальна сума збитків оцінюється в понад 25 мільйонів злотих (майже €6 мільйонів).

Світлини (4): korrespondent.net

Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *