Чт. Січ 21st, 2021

Український мультсеріал презентують на міжнародному кінофестивалі

Проект українського анімаційного серіалу “Тікі” відібрали до скринінг-програми 29-го Ankara International Film Festival, який відбудеться 19-29 квітня, для презентації потенційним партнерам та інвесторам, повідомляє Укрінформ.

“Презентація анімаційного проекту “Тікі” відбудеться 22-23 квітня. “Тікі” – серіал спільного виробництва студії Animagrad та FILM.UA Group про пригоди маленької дівчинки та її друзів”, – йдеться у повідомленні. 

Ankara International Film Festival заснований 1988 року і є одним з найбільших майданчиків для зустрічі кінопрофесіоналів з усього світу. Щорічно фестиваль збирає провідних фільммейкерів, продюсерів та потенційних інвесторів для пошуку партнерів зі спільного кіновиробництва. 

Кіноіндустрія Туреччини наразі – на вершині свого розвитку. Уряд країни активно вливає інвестиції в галузь й усіляко сприяє виходу турецького кінематографу на міжнародний ринок. Кількість кінотеатрів у країні на початок 2017 року становила 2 356 екранів, і вона нестримно зростає (населення країни – 79,5 мільйонів осіб). В Україні ця цифра становить близько 500 екранів при населенні країни – 42,2 мільйони осіб.

Виведенням проекту на міжнародну арену займалася команда Media Resources Management (MRM) під керівництвом Любові Крохмальної – керівника напрямку з розвитку міжнародного ко-продакшну.

Світлина: ukrinform.com

MRM вже близько двох років успішно займається виведенням українських компаній та їх продуктів на міжнародні ринки. Лише за 2017 рік українські проекти вперше стали повноправними учасниками і конкурсантами таких міжнародних ринків та пітчингів, як Cartoon Movie (Франція), Be Film Festival (Бельгія), Cartoon Connection (Канада), Cartoon Forum (Франція), Сartoon 360 (Іспанія), TAC (Pitch This!) на Ottawa International Animation Festival (Канада), MIFA на Annecy International Animated Film Festival (Франція), Animation Production Day (Німеччина) та MIA Matching Excellence Cinema TV Doc (Італія), де були презентовані широкому загалу для подальшого пошуку партнерів. 

2018 року анімаційні проекти FILM.UA Group вже взяли участь на новому для України ринку – The Financing Forum for Kids Content (Швеція) і вдруге на Cartoon Movie (Франція).

26-27 квітня в Штутгарті буде презентовано ще один український анімаційний проект на бізнес-форумі Animation Production Day (Німеччина), і також вдруге. 

Головна світлина: ДОБРОДІЙ DOBRODIY, колаж: НАШІ в світі.

Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *