Пт. Сер 19th, 2022

На фестивалі у Каннах відкрили Український павільйон

На кіноринку в Каннах відкрився Український павільйон, який представляє велику кількість промо-матеріалів, що ознайомлюють іноземних професіоналів з новими кінопроектами та станом розвитку національної кіноіндустрії в Україні, повідомляє Укрінформ.

“В Українському павільйоні, розташованому у Village International під номером №102, представлено загальну інформація про учасників, стан і досягнення українського кіноринку, професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції з українськими партнерами”, – йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, павільйон вже відвідали віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, перший секретар з питань культури Посольства України у Франції письменниця Ірена Карпа, а також українські та іноземні продюсери.

На плазмовому екрані в павільйоні демонструються ролики найновіших українських фільмів: трейлери готових стрічок і робочі матеріали тих, які ще перебувають у виробництві. У рамках роботи павільйону заплановано зустрічі українських продюсерів з іноземними кіновиробниками, фестивальними відбірниками, представниками фондів та кінокомісій, дистриб’юторами з усього світу.

Метою професійної платформи Marche du Film є стимулювання розвитку світового кіновиробництва. Представникам кіноіндустрії запропоновано широкий спектр ініціатив та ексклюзивної інформації та надано можливість розвивати свою діяльність до, під час та після роботи кіноринку.Український павільйон на Marche du Film організовано спільними зусиллями Держкіно України та представників української кіноіндустрії, а саме Української кіноасоціації, Асоціації кіноіндустрії України, КМКФ “Молодість” та Одеського міжнародного кінофестивалю. Робота Національного павільйону триватиме до 17 травня.

Світлини (2): ukrinform.com

Зазначимо, що 71-ий міжнародний Каннський кінофестиваль відкрився 8 травня в театрі Люм’єр фільмом іранського режисера Асгара Фархаді “Всі знають” із Пенелопою Крус та Хав’єром Бардемом у головних ролях. 

На фестивалі у Каннах відбудеться світова прем’єра фільму Сергія Лозниці “Донбас”. Також в рамках фестивалю буде продемонстровано фільм Марисі Нікітюк “Серафима” та український короткометражний фільм “Містер Україна. Боротьба з собою”.

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *