Чт. Тра 26th, 2022

Теракти в Індонезії: Важлива інформація для українців, які перебувають в країні

У результаті терактів у трьох церквах в індонезійському місті Сурабая загинули щонайменше 11 людей, 40 отримали поранення, повідомляє Громадське радіо.

Вибухи пролунали у католицькій церкві Санта Марія Так Беркела, церквах Пантекоста Пушат Сурабая та Крістен Індонезія.

Сурабая, де сталися атаки, — друге за величиною місто в Індонезії, розташоване на північно-східному узбережжі острова Ява.

Терористи-смертники підірвалися під час церковних богослужінь. Відео зафіксувало, що один із терористів на мотоциклі в’їхав у подвір’я церкви, після чого стався вибух.

Відео: VIVA.CO.ID

За даними очевидців, вибух в одній із церков влаштувала жінка. Поліція також отримала повідомлення про спроби атак у двох інших церквах. Однак “бомби не змогли вибухнути”, кажуть правоохоронці.

У містах Індонезії посилили безпеку.

Посольство України в Республіці Індонезія у зв’язку із терактами звернулося до українців, які перебувають в країні, із закликом уникати прилеглих до терактів територій та уважно відслідковувати ситуацію щодо безпеки через місцеві ЗМІ.

В разі, якщо ви опинилися у скрутній ситуації, по допомогу можна звернутися за телефоном гарячої лінії Посольства: (+62) 8788-489-0918.

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *