Чт. Січ 21st, 2021

На Фестивалі культур в Естонії виступлять колективи з України

25, 26 та 27  травня в рамках Фестивалю “Культурні мости Балтії” в Естонії відбудуться концерти українських колективів, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку української громади Естонії в Facebook.

Афіша: facebook.com/groups/sillamaevodograi

Для гостей свята виступатимуть народний танцювальний колектив з Києва “Квіти України” під керівництвом Валерії Бакалінської та естрадно-вокальна студія з Чернівців “Джем” під керівництвом Марії Білівської-Горошовської. Також відбудеться показ етнографічних костюмів різних регіонів України з приватної колекції киянки Валерії Левківської.

25 травня об 11:00 концертна програма відбудеться в Естонській школі Сілламяе за адресою Tškalovi 21, Сілламяе, 40232 Ida-Viru maakond, Естонія. Того ж дня о 17:00 захід можна буде відвідати в Культурному центрі Сілламяе за адресою Kesk 24, Сілламяе, 40231 Ida-Viru maakond, Естонія.26 травня о 13:00 концерт українських колективів відбудеться в Спортивному комплексі “Калев” за адресою Kesk 30, Сілламяе, 40232 Ida-Viru maakond, Естонія.

27 травня о 14:00 в рамках Фестивалю “Культурні мости Балтії” виступ українців відбудеться в Естонському музеї під відкритим небом за адресою Rocca-al-Mare, Vabaõhumuuseumi tee, 12, Таллінн, Естонія.

Вхід на усі заходи, окрім столичного, безкоштовний.

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *