Сб. Чер 3rd, 2023

Польські кінотеатри пропонують переглянути одразу три кінопрем’єри українською мовою

Минулої неділі мережа кінотеатрів “Helios” першою у Польщі презентувала світовий кінохіт “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда” з українським дубляжем. У зв’язку з величезним інтересом глядачів, мережа вирішила продовжити проект, повідомляє Наш вибір.

Сеанси українською мовою плануються на наступні неділі в кінотеатрах “Helios” по всій Польщі.Зазначається, що демонстрація міжнародної кінопродукції українською мовою – це те, чого чекали тисячі українських громадян, які живуть у Польщі. Мережа “Helios” – єдина в країні вирішила задовольнити ці потреби, запросивши глядачів на фільм “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда” з українським дубляжем. У зв’язку з величезним інтересом українських кіноманів, “Helios” вирішив продовжити проект. 

Вже найближчої неділі, 25 листопада, мережа повторить показ фільму “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда” у 34 кінотеатрах. У неділю, 2 грудня, у всіх кінотеатрах мережі буде представлений біографічний фільм “Богемна рапсодія”, який розповість історію групи “Queen”, а за тиждень (9 грудня) україномовні глядачі побачать яскравий фільм “Народження зірки” з Леді Ґаґою в одній з головних ролей.Мережа кінотеатрів “Helios” запрошує на сеанси фільмів українською мовою. Квитки можна придбати в касі кінотеатрів по всій Польщі та за посиланням.

Головна світлина: архів.

iconНАШІ в Польщі

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *